CO BY VÁS MOHLO ZAJÍMAT?

 

NÁŠ OBCHOD

Před několika lety jsme s rodinou začali pravidelně navštěvovat jih Španělska. Toto místo nám přirostlo k srdci nevídaným způsobem. Dlouhé pláže, krásné hory, šťastní lidé a uklidňující atmosféra však nebyly jediné důvody naší vášně. Potraviny, které se zde daly koupit, svou kvalitou a chutí překračovaly běžnou nabídku v českých obchodech. Výrobky, které se u nás považují za luxusní, jsou zde běžně dostupné pro všechny. Proto jsme z dovolené dovezli pár "vzorků" na ochutnání a naši kamarádi a známí byli nadšení. Po pár takových výletech, kdy přibývaly "objednávky" na celý kufr, jsme si řekli, proč to nezkusit i trochu jinak? Vždyť takové skvělé a chutné produkty by měli mít možnost vyzkoušet i ostatní. Stačilo vyřídit pár oficiálních záležitostí a Lo Bueno spatřilo světlo světa.

 

PRODEJNA

Především jsme eshop, ale pokud jste z okolí Ostravy, klidně nás přijďte navštívit do naší kamenné prodejny, která se nachází v areálu naší firmy Kvarto Service.

Otevřeno máme od pondělí do pátku 07:30 - 15:00.

 

 

Zhotovujeme dárkové balíčky na objednávku na tel.čísle: 725 534 114

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení